Jdi na obsah Jdi na menu
 


Celošumavské shromáždění v Domažlicích 1.6. začíná od 16:00

V neděli 1.6. má náš sbor na starosti pořádání takzvaného Celošumavského shromáždění. Jedná se o společnou bohoslužbu devíti sborů různých církví ze Šumavy a Pošumaví. Ke společné bohoslužbě se scházíme několikrát do roka - na různých místech našeho regionu.

Shromáždění bude hudbou doprovázet naše hudební skupina EXUSIA.

Vedení shromáždění má na starosti Jan Satke - evangelický farář z Přeštit.

Kázat bude romský pastor z Ukrajiny - Šoni Horvát, který již několikrát působil v různých sborech v ČR - zvlástě v našem regionu. Se Šonikem také spolupracujeme v rámci naší sborové práce na Zakarpatské Ukrajině. 

Shromáždění začíná od 16:00 hodin ve sborovém domě Českobratrské církve evangelické ( evangelickém kostele ), Tyršova 690, Domažlice.  

 

Bližší informace:

mobil: +420 775 148 383, e-mail: ks.doma@atlas.cz